بیمه البرز

بیمه البرز

با استفاده از میزان زمان پاسخگویی به شکایات هم می‌توان بیمه‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرد و بیمه‌ای را انتخاب کرد که زمان کمتری را برای پاسخگویی به شکایت صرف می‌کند.شرکت بیمه البرز هم یکی از شرکت‌های قدیمی بیمه است که در سال 1388و توسط بخش خصوصی تأسیس شد. پس از انقلاب اسلامی کلیه شرکت‌های بیمه، دولتی اعلام شدند اما در سال 88 نزدیک به 80درصد سهام این شرکت به بخش خصوصی فروخته شد و عملاً این شرکت از سال 88 به عنوان یک شرکت‌ خصوصی بیمه محسوب می‌شود.بیمه البرز هم از طریق کارگزاران و نمایندگان خود و هم از طریق فروش آنلاین و همکاری با استارت‌آپ‌های بیمه در بازار فروش بیمه کشور مشغول به فعالیت است. تعداد 54 شعبه بیمه البرز و با بیش از 2000 نمایندگی فعال بیمه البرز در کشور اکنون مشغول به فعالیت برای این بیمه هستند.

تاریخچه:

 • شرکت بیمه البرز با هدف اولیه ارائه خدمات بیمه ای مطلوب و با کیفیت به هموطنان و ایجاد تنوع در بازار بیمه و کسب رضایت بیمه گذراران در تاریخ 28تیرماه 1338 توسط بخش خصوصی تاسیس و در مدت زمان کوتاهی توانست اعتماد بسیاری از صاحبان سرمایه و کالا را به خود جلب نماید.پس از پیروزی انقلاب اسلامی بیمه البرز به دلیل عملکرد موفق با همان نام به فعالیت خود ادامه داد . شرکت بیمه البرز هم اکنون با 54 شعبه و بیش از دو هزار نماینده فعال، در سرتاسر کشور آماده ارایه خدمات بیمه ای به هموطنان است .بیمه البرز که دارای بیشترین ظرفیت نگهداری ریسک در بین شرکت های بیمه خصوصی است،‌ در سال‌های اخیر موفقیت‌های بیشماری در صنعت بیمه کشور و همچنین دستگاه‌های اجرایی کشور به دست آورده است.

دستاوردهای سال های اخیر بیمه البرز

- شفاف ترین شرکت بیمه بورسی بر اساس اعلام سازمان بورس اوراق بهادار تهران

- دارا بودن بیشترین سرمایه در بین شرکت های بیمه خصوصی

- دارابودن سطح یک توانگری مالی در بین شرکت های بیمه طی چهار سال متوالی

- دریافت تندیس نقره ای رعایت حقوق مصرف کنندگان طی دو سال متوالی 1394 و1395

- دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کننده طی سه سال 88 و91 و 93

- کسب رتبه اول مشتری مداری طی 9سال متوالی

- کسب رتبه اول انفورماتیک در بین شرکت های بیمه کشور طی دو سال متوالی 1394و1395

- کسب عنوان برترین بیمه کشور بر اساس رتبه بندی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

- پای ثابت فهرست یکصد شرکت برتر کشور

- کسب مقام اول شفافیت گزارشگری مالی در بین شرکت های بیمه در ارزیابی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

- کسب مقام اول حضور و کارایی در بازار سرمایه در بین شرکت های بیمه در ارزیابی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

- کسب مقام اول کاربرد فناوری اطلاعات (IT) در بین شرکت های بیمه در ارزیابی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران

- کسب مقام اول کارایی عملیاتی در بین شرکت های بیمه در ارزیابی بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایرانسرمایه ، ذخایر و اندوخته کافی ، بدنه کارشناسی متخصص و حرفه ای ، سرعت در ارزیابی و پرداخت خسارت از شاخص های توانگری و وجود مشتریان وفادار و قدیمی ، ارتباطات گسترده با بازار جهانی بیمه، مدیریت علمی و پاسخگو و نسبت‌های مالی بسیار خوب از شاخص های ماندگاری این شرکت به حساب می آید .بیمه البرز در سال 1388 به عنوان اولین شرکت بیمه دولتی در بورس پذیرفته شد و سهام آن با استقبال بی نظیر سرمایه گذاران و فعالان بورس همراه شد و 80 درصد سهام آن واگذار شد و بدین ترتیب از یک شرکت بیمه دولتی به شرکت بیمه خصوصی تغییر مالکیت داد

خدمات:

بیمه‌های وسایل نقلیه بیمه البرز

بیمه اتومبیل شامل انواع بیمه هایی است که خسارات مختلف مالی ناشی از آتش سوزی، سرقت و یا تصادف اتومبیل و نیز خسارت جانی بیمه گزار و اشخاص ثالث را تحت پوشش قرار می دهد. انواع رشته بیمه اتومبیل به شرح زیر است:

بیمه نامه های خودرو بیمه البرز

استفاده از وسایل نقلیه همواره با خطراتی روبرو بوده است و خساراتی برای افراد استفاده‌کننده از خودرو و یا اشخاص ثالث به وجود می‌آورده که جبران مادی این خسارات، سخت و گاه برای افراد حادثه‌دیده غیرممکن بوده است. با تکامل رشته‌های بیمه‌ای برای این منظور و جبران خسارات ناشی از حوادث وسایل نقلیه نیز بیمه‌های مخصوص، طراحی و ارایه شد. بیمه‌های خودرو در ایران شامل بیمه شخص ثالث و بیمه بدنه ماشین است.

بیمه شخص ثالث البرز

یکی از قدیمی‌ترین بیمه‌هایی که در ایران اجباری شد بیمه شخص ثالث است که به دستور دولت در سال 1347 و با نام «بیمه مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری» اجباری اعلام شد. گاهی ممکن است شما مقصر یک حادثه باشید در این صورت شما موظف هستید تمامی خسارت واردشده به شخصی را که به آن آسیب جانی و یا مالی وارد کرده‌اید جبران کنید. این نه تنها اجرای قانون است بلکه وظیفه انسانی هر فردی است که در صورت اشتباه درصدد جبران خسارت ایجادشده برای دیگر افراد شود. بیمه شخص ثالث البرز دقیقاً برای چنین مواردی به کار گرفته می‌شود. با خرید بیمه شخص ثالث البرز چنانچه دچار مشکلاتی نظیر آنچه گفته شد بشوید و طی حوادث ناخواسته به وسیله خودرو خود به دیگر افراد خسارت وارد کنید، بیمه البرز این خسارت ایجادشده را جبران خواهد کرد.

بیمه موتور سیکلت البرز

بیمه موتور سیکلت البرز در واقع همان بیمه شخص ثالث است که در سطح جامعه به عنوان بیمه موتور سیکلت شناخته می‌شود و برای دارندگان موتورسیکلت اجباری است و چنانچه صاحبان این وسیله نقلیه در هنگام استفاده از آن خسارتی مالی و یا جانی را به اشخاص ثالث وارد کنند، این بیمه جبران خسارت خواهد کرد. همچنین خسارت جانی واردشده به دارنده موتورسیکلت نیز توسط بیمه موتورسیکلت پوشش داده می‌شود.

بیمه بدنه اتومبیل البرز

در حوادثی که بیمه‌گزار مقصر است و به خودروی وی نیز خسارت واردشده باشد، بیمه بدنه خسارت ایجادشده را جبران می‌کند. چنانچه بیمه‌گزار در حادثه‌ای مقصر نباشد، بیمه شخص ثالث راننده مقصر جبران خسارت خواهد کرد اما اگر میزان خسارت بالا باشد، راننده خسارت‌دیده‌ می‌تواند از بیمه بدنه اتومبیل خود نیز برای جبران بخشی از خسارت که بیمه شخص ثالث فرد مقصر پرداخت نمی‌کند، استفاده نماید. مواردی که بیمه البرز در بیمه بدنه خودرو خود از آن ها حمایت کرده و جبران خسارت می‌کند عبارت‌اند از:

 • افتادن و سقوط خودرو
 • آتش‌سوزی و موارد اصلی آن مثل صاعقه و انفجار
 • واژگونی اتومبیل
 • سرقت اتومبیل
 • و در نهایت انواع خسارات جزیی و کلی دیگر که طی سوانح ناشی از برخورد اتومبیل به اجسام دیگر و یا به عکس، به اتومبیل بیمه‌گزار وارد می‌شود.

بیمه آتش سوزی البرز

منشأ ایجاد بیمه آتش‌سوزی در تاریخچه این بیمه‌نامه را آتش‌سوزی بزرگ لندن می‌دانند که بسیار وسعت یافت و خسارات زیادی نیز به جا گذاشت. از آن پس ابتدا در اروپا و سپس در دیگر نقاط جهان این بیمه‌نامه وارد صنعت بیمه شد که به وسیله آن محیط‌های صنعتی و یا منازل مسکونی را می‌توان بیمه کرد. علاوه بر پوشش اصلی بیمه آتش‌سوزی با پرداخت حق بیمه بیشتر می‌توان از مزایای پوشش‌های این بیمه که شامل پرداخت خسارات ناشی از حوادث طبیعی مانند زلزله، سیل، سقوط هواپیما، طوفان، شکست شیشه و ضایعات آب و برف می‌شود نیز استفاده کرد.

بیمه زلزله البرز

شاید تا کنون نام بیمه زلزله به گوش شما خورده باشد در واقع بیمه زلزله یکی از پوشش‌های بیمه آتش سوزی است که بیمه‌گزار به کمک آن می‌تواند منزل مسکونی خود را در مقابل خسارات ناشی از زلزله نیز محافظت کند.

بیمه مسافرتی البرز

افرادی که قصد سفر به خارج از کشور داشته باشند می‌توانند بیمه مسافرتی بیمه البرز را خریداری کنند. این بیمه‌نامه در سفرهای طولانی بسیار مفید خواهد بود. پوشش‌های مختلفی که بیمه مسافرتی دارد خسارت‌های مالی و جانی بیمه‌گزار را در طول سفر پوشش می‌دهد. خساراتی که این بیمه‌نامه پرداخت می‌کند عبارت‌اند از:

 • پرداخت هزینه‌های بلیت و بازگشت بیمه‌گزار به کشور به عللی همچون بیماری
 • پرداخت هزینه خرید داروهای مورد نیاز بیمه‌گزار و ارسال آن
 • پرداخت هزینه‌های دندان‌پزشکی
 • پرداخت هزینه‌ها درمانی بیمه‌گزار در کشور مقصد و در طول سفر
 • اگر بیمه‌گزار در خارج از کشور مریض شده و بیشتر از 8 روز در بیمارستان بستری باشد، بیمه مسافرتی البرز مخارج سفر یکی از اعضای خانواده وی به آن کشور را فراهم کرده تا به عنوان همراه مریض در کنار وی حضور داشته باشد.

بیمه باربری البرز

ما در دنیایی زندگی می‌کنیم که روزانه حجم بالایی از جابجایی بارها در داخل کشور و یا بین کشورهای مختلف رخ می‌دهد. حمل‌ونقل بارها همیشه با خطرات مخصوص به خود همراه است. ممکن است بار در هر مرحله از جابجایی دچار آسیب شود و یا از بین برود. این حوادث ممکن است خسارت بزرگی را به صاحبان این بارها وارد کند. بیمه باربری خسارات واردشده به بار را در تمامی مراحل حمل و نقل از مرحله بارگیری، حمل و تخلیه و تحویل در مقصد پوشش می‌دهد. چنانچه بار بیمه‌گزار در هر یک از این مراحل دچار آسیب شود مطابق قوانین بیمه باربری البرز به وی خسارت پرداخت می‌شود. در حال حاضر بارها در سراسر جهان از طریق هوا، دریا و خاک و به وسیله انواع وسایل نقلیه مانند هواپیماها، کشتی‌ها، کامیون‌ها، قطارها و... منتقل می‌شوند. بنابراین در بیمه البرز سه نوع بیمه باربری وجود دارد:

 • 1. بیمه حمل و نقل هوایی البرز
 • 2. بیمه حمل و نقل دریایی البرز
 • 3. بیمه حمل و نقل زمینی البرز

بیمه مهندسی البرز

بیمه مهندسی البرز و کلاً بیمه‌نامه‌های مهندسی پشتوانه خوبی برای انجام پروژه‌های عمرانی و ساخت‌وسازها هستند. هر پروژه عمرانی از زمان شروع تا پایان آن در معرض انواع خطراتی است که روند پروژه و افراد دخیل در آن را تهدید می‌کند. برای جبران خسارات ناشی از این خطرات بیمه مهندسی نقش بسیار مؤثری دارد و با پرداخت خسارت در انواع زمینه بیمه‌های مهندسی به پیشبرد هرچه بهتر و بیشتر پروژه و سرعت بخشیدن به کار به بیمه‌گزار کمک می‌کند. انواع بیمه‌های مهندسی در بیمه البرز شامل موارد زیر است که هر یک را به طور مفصل توضیح خواهیم داد

بیمه وسایل و تجهیزات الکترونیکی البرز

به طور اختصار به این بیمه (Electronic Equipment)EE نیز می‌گویند. در مکان‌های تجاری، صنعتی و خدماتی استفاده بسیار زیادی از تجهیزات الکترونیک می‌شود و بسیاری از این تجهیزات کارایی بسیار مهم و قیمت‌های بالایی دارند و خراب شدن و یا از بین رفتن آن‌ها خسارت سنگینی را به صاحبان آن وارد می‌کند. تجهیزاتی که در بیمارستان‌ها و مراکز پزشکی و آزمایشگاهی استفاده می‌شود، محیط‌های آموزشی، سینماها و تجهیزات فیلم‌برداری، دستگاه‌های مخابراتی، سیستم هشدار و مواردی از این دست همگی جزء تجهیزات الکترونیک هستند. از آنجا که گستردگی این محصولات زیاد است، دسته‌بندی زیر را می‌توان برای آن‌ها انجام داد:

 • 1. تجهیزات الکترونیکی مورد استفاده در پزشکی مانند وسایل الکترونیک دندانپزشکی، آزمایشگاهی، اشعه X و...
 • 2. دوربین، دستگاه‌های ضبط فیلم و وسایل فیلم‌برداری، دستگاه‌های ضبط و پخش صدا و ویدئو
 • 3. وسایل الکترونیکی مورد استفاده در ادارات مانند چاپگرها، دستگاه‌های کپی و تکثیر، پلاتر، کامپیوترها، دستگاه‌های فکس و
 • 4. کارت پانچ
 • 5. تجهیزات محیطی مانند سیستم‌های تهویه هوا
 • 6. کامپیوتر و تجهیزات جانبی آن‌ها مانند موس و کیبورد.
 • 7. قلم نوری‌ها و دیسک‌های نوری

خطراتی که بیمه تجهیزات الکترونیک البرز تحت پوشش قرار می‌دهد عبارت‌اند از:

 • حوادث طبیعی مانند زلزله، بهمن، طوفان، طغیان آب و سیل، ریزش کوه و صاعقه
 • حوادثی مانند سقوط هواپیما
 • آسیب به کالای بیمه‌شده در اثر حوادث همگانی.
 • خسارات ناشی از اثر گردوخاک، دوده، رطوبت و خوردگی
 • خسارتی که به وسیله کاربران عمومی وارد شده باشد.
 • شکست که شامل شکست الکترونیکی و شکست مکانیکی وسایل باشد و تحت پوشش بیمه‌نامه باشد.
 • آتش‌سوزی و انفجار

بیمه ماشین‌آلات و تجهیزات پیمانکاری البرز

بیمه‌نامه‌ای است که برای ماشین‌آلات و تجهیزات به کار گرفته شده در پروژه‌های عمرانی استفاده می‌شود. ماشین‌آلاتی مانند لودرها، بولدوزرها، انواع بیل‌های مکانیکی، گریدر و همه ماشین‌آلات مشابه و مورد استفاده در پروژه عمرانی تحت پوشش این بیمه قرار می‌گیرند.

بیمه عمر البرز

بیمه عمر و تشکیل سرمایه البرز را با نام‌‌های دیگری مانند بیمه عمر و سرمایه‌گذاری نیز می‌شناسند. این بیمه‌نامه زندگی افراد را ضمانت می‌کند. مطابق شرایط بیمه‌نامه چنانچه در زمان مدت قرارداد بیمه‌‌گزار یا افراد بیمه‌شده فوت کنند و یا دچار خسارات تحت پوشش بیمه‌نامه شوند، مطابق بیمه عمر این خسارت به بیمه‌گزار پرداخت شده و یا سرمایه فوت به ذی‌نفعان بیمه‌گزار پرداخت می‌شود.


پوشش‌های بیمه عمر البرز

پوشش اصلی بیمه عمر سرمایه فوت عادی است که بر اساس آن اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد به هر علت فوت کند، مبلغی تحت عنوان سرمایه فوت به خانواده و یا ذی‌نفعان او پرداخت می‌شود. سرمایه فوت در اثر حادثه نیز مبلغی است که به خانواده بیمه‌گزار پرداخت می‌شود و در صورتی است که بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد بر اثر حوادث فوت کند. مبلغ سرمایه فوت در اثر حادثه در بیمه عمر البرز 3 برابر سرمایه فوت عادی است. پوشش‌های دیگری که در بیمه عمر و تشکیل سرمایه وجود دارد به شرح زیر هستند:

 • پوشش امراض خاص : اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد دچار بیماری شده و نیاز به عمل قلب باز پیدا کند یا دچار سرطان شود، سکته مغزی و یا سکته قلبی کند و در نهایت پیوند اعضا حیاتی بدن را انجام دهد مطابق بیمه‌نامه به وی خسارت امراض خاص پرداخت می‌شود.
 • پوشش سرمایه ازکارافتادگی : سرمایه‌ای است که در صورت ازکارافتادگی دائم و کامل بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد به وی پرداخت خواهد شد.
 • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه : زمانی که بیمه‌گزار دچار ازکارافتادگی شود، طبیعتاً قادر به کار کردن نیست و نمی‌تواند باقیمانده حق بیمه‌های پرداختی بیمه عمر را بپردازد؛ با این پوشش وی از پرداخت حق بیمه معاف شده و بیمه‌نامه نیز همچنان با همان شرایط قبل تا پایان مدت قرارداد معتبر باقی خواهد ماند.

بیمه بدنه کشتی و ماشین‌آلات کشتی البرز

کشتی‌ها نیز دارای بیمه هستند و به عنوان یکی از وسایل نقلیه مورد استفاده در دریا در معرض آسیب‌ها و خسارات مخصوص به خود قرار دارند. به همین منظور بیمه بدنه و ماشین‌آلات کشتی متعهد می‌شود که در صورت ایجاد خساراتی که تحت پوشش بیمه‌نامه باشد، جبران خسارت کند. خطراتی که توسط بیمه کشتی البرز پوشش داده می‌شوند شامل موارد زیر است:

 • هزینه‌های به دریا انداختن کشتی‌ها
 • خسارات ایجادشده که ناشی از عمل دزدان دریایی است.
 • آتش‌سوزی‌ها و انفجارها
 • خسارات ناشی از حوادثی که متعلق به دریا، رودخانه‌ها، دریاچه‌ها و همه آب‌های قابل کشتیرانی باشند.
 • در حوادثی مانند برخورد کشتی‌ها با یکدیگر که در اثر آن ممکن است به اشخاص ثالث آسیب و خسارت وارد شود‌ در مواردی که مالکان کشتی مقصر حادثه باشند مطابق این بیمه‌نامه به اشخاص زیان‌دیده، غرامت پرداخت می‌شود.

بیمه درمان تکمیلی البرز

بیمه درمان تکمیلی یکی از بیمه‌هایی است که نقش مهمی در پرداخت هزینه‌های مازاد درمانی به عهده دارد. بیمه‌های درمانی مانند بیمه درمان تامین اجتماعی و یا خدمات درمانی بیمه‌هایی پایه‌ای هستند و تنها بخشی از هزینه‌های درمانی و در اصل 30 % از این هزینه‌ها را پرداخت می‌کنند. اگر هزینه‌های درمانی بیمه‌گزار بیشتر از حد پرداخت بیمه‌های پایه باشد، بیمه‌گزار باید شخصاً نسبت به پرداخت آن اقدام کند. نقش بیمه درمان تکمیلی البرز در پرداخت همین میزان هزینه‌های مازاد درمانی است و این بیمه تا سقف تعهدات خود، هزینه‌های درمانی را پرداخت می‌کند.

بیمه مسئولیت البرز

هر شغل تعریف‌شده و قانونی، مسئولیتی را برای انجام‌دهنده و یا دارنده آن به وجود می‌آورد. مسئولیتی که باید انجام دهد و مسئولیتی که در قبال دیگران دارد. در صورتی که فرد در انجام این مسئولیت سهواً دچار خطایی شود که منجر به آسیب به دیگران شود باید خطای رخ‌داده را جبران و خسارت ایجادشده را پرداخت کند. بنابراین تعریف می‌بینیم که حوزه ارایه بیمه مسئولیت البرز بسیار گسترده است و برای هر شغلی با شرایط گفته‌شده می‌توان بیمه مسئولیت البرز تهیه کرد. بیمه مسئولیت علاوه بر جبران خسارت باعث می‌شود که افراد با دلگرمی بیشتری نسبت به انجام وظایف و کار خود اقدام کنند. در برخی مشاغل مانند پزشکی، این بیمه‌نامه اجباری است و همه پزشکان موظف هستند برای انجام فعالیت خود بیمه مسئولیت پزشکان دریافت کنند. بیمه‌های مسئولیت البرز که برای مشاغل و مسئولیت‌های مختلف ارایه می‌شود به شرح زیر است:

بیمه مسئولیت جامع البرز

کسانی که مثل پیمانکاران مسئول اجرای پروژه‌های تأسیساتی و پروژه‌های ساختمانی هستند، می‌توانند بیمه مسئولیت جامع البرز را تهیه کنند. این بیمه‌نامه در قبال خطرات ایجادشده برای کارکنان و یا دیگر افراد در محیط پروژه، پیمانکار را بیمه می‌کند.

بیمه مسئولیت فنی بیمارستان البرز

خساراتی که در بیمارستان و محیط‌های درمانی به بیمار و دیگر اشخاص وارد می‌شود، تحت پوشش این بیمه‌نامه قرار می‌گیرند. موارد پرداخت خسارت در بیمه مسئولیت فنی بیمارستان عبارت‌اند از خسارت‌هایی که ناشی از کمبود و نقص امکانات، تأسیسات و تجهیزات پزشکی و درمانی.

بیمه مسئولیت پزشکان البرز

این بیمه‌نامه نه تنها برای پزشکان بلکه برای پیراپزشکان، دندان‌پزشکان، متخصصین ارولوژی و آزمایشگاه نیز قابل تهیه و استفاده است. بر اساس این بیمه‌نامه چنانچه در اثر خطا و قصوری که توسط پزشک به وجود آمده به بیمار خسارتی وارد شود، توسط بیمه مسئولیت جبران خواهد شد. منظور از خطا، اشتباهات پزشکی است که ممکن است در هر یک از مراحل معاینه و مداوا اتفاق بیفتد و به بیمار آسیب رسانده و یا حتی موجب فوت وی شود. به همین منظور باید در بیمه‌نامه حداکثر میزان تعهد بیمه‌گر لحاظ شود تا در مواقع صدور حکم، بیمه‌گر بتواند تا سقف تعهدات مندرج در بیمه‌نامه خسارت پرداخت کند. در این بیمه‌نامه نیز مواردی وجود دارد که بیمه‌گر نسبت به پرداخت خسارت آن تعهدی ندارد مانند:

 • پرداخت خسارت به شکایات و اعدای دیگر اشخاص مبنی بر عدم‌النفع بودن.
 • پرداخت خسارات ناشی از عمل‌های غیر حیاتی و به منظور زیبایی.

بیمه مسئولیت مدنی کارفرمای البرز

 همه کارفرمایان که نیروی کار فعال دارند نسبت به اتفاقات و حوادثی که برای کارکنان خود در محیط کار می‌افتد مسئول هستند. بیمه مسئولیت مدنی کارفرما به همین منظور از مسئولیت کارفرمایان حمایت می‌کند و مطابق آن چنانچه برای کارکنان این محیط‌ها حوادث جسمی و جانی رخ دهد بیمه مسئولیت خسارت واردشده را از پرداخت هزینه‌های پزشکی و درمانی تا غرامت نقص عضو یا دیه فرد را در صورت فوت، پرداخت می‌کند.

بیمه مسئولیت مدیران هتل‌ها و سالن‌های پذیرایی البرز

مدیران هتل‌ها و سالن‌های پذیرایی مسئول خسارت‌هایی هستند که ممکن است در زمان اقامت مسافر و در اثر استفاده از امکانات این محیط‌ها ایجاد شود. این بیمه خسارات مالی و جانی ایجادشده از این طریق را پرداخت می‌کند.

بیمه مسئولیت مدنی مالکین آسانسور البرز

مالکان ساختمان‌هایی که آسانسور دارند موظف هستند که نسبت به نگهداری و مراقبت و تعمیر آسانسور اقدامات لازم را انجام دهند با تمام این اقدامات اما گاهی شاهد هستیم که بر اثر حوادث ناشی از عیوب آسانسورها افراد استفاده‌کننده آسیب می‌بینند. خسارات که به اشخاص ثالث در اثر استفاده از آسانسور وارد می‌شود توسط این بیمه پرداخت می‌شود.

بیمه مسئولیت مدیران باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی البرز

ورزشکاران و افراد استفاده‌کننده از باشگاه‌ها و سالن‌های ورزشی اگر در زمان تمرین و یا مسابقه دچار آسیب‌دیدگی و خسارات جانی شوند به طوری که مدیر و یا مسئول باشگاه ورزشی مقصر شناخته شود، این بیمه خسارت واردشده را می‌پردازد.


فرم های پیشنهاد

 • فرم پیشنهاد شخص ثالث
 • فرم پیشنهاد بیمه بدنه خودرو
 • پیشنهاد آتش سوز(صنعتی)
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران مجموعه های ورزشی در قبال ورزشکاران
 • فرم پیشنهاد مسئولیت مدنی کافرما در قبال کارکنان عمرانی
 • فرم پیشنهاد مسئولیت مدنی کارفرما درقبال کارکنان پروژه های ساختمانی
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی آسانسور/پله برقی در قبال استفاده کنندگان
 • فرم پیشنهاد بیمه عمر و سرمایه گذاری
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مهندسین ناظر،طراح و محاسب ساختمانی
 • فرم پیشنهاد مسئولیت مدنی کارفرما در قبال کارکنان تجاری،خدماتی،صنعتی،بازرگانی
 • فرم پیشنهاد بیمه نامه باربری وارداتی وصادراتی
 • فرم پیشنهاد و پرسشنامه بیمه مسئولیت مدنی حرفهای پیراپزشکان
 • فرم پیشنهاد بیمه آتش سوزی(مسکونی/غیر صنعتی)
 • فرم پیشنهاد تمام خطر پیمانکاران C.A.R
 • فرم پیشنهاد بیمه تجهیزات الکترونیکی
 • فرم پیشنهاد بیمه مسافرین عازم خارج از کشور
 • فرم پیشنهاد یمه حوادث انفرادی
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدیران اردوهای سیاحتی،تفریحی در قبال استفاده کنندگان
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای پزشکان
 • فرم پيشنهاد و پرسشنامه بيمه مسئوليت مدني دارندگان ماشين آلات كشاورزي، راهسازي و ساختماني در قبال اشخاص ثالث
 • فرم پيشنهاد و پرسشنامه بيمه مسئوليت مدني مسئول فني بيمارستان، كلينيك و درمانگاه در قبال اشخاص ثالث
 • فرم پيشنهاد و پرسشنامه بيمه مسئوليت مدني مديران مهدكودكها در قبال كودكان