بیمه ما

بیمه ما

شرکت بیمه ما در تیرماه 1390 به پشتوانه بانک ملت و دیگر مجموعه‌های مرتبط با بانک ملت و همچنین سرمایه‌گذاران حقوقی و حقیقی دیگر به ثبت رسید.شرکت بیمه ما توانسته است در مدت‌زمانی اندک، جایگاه خود را در صنعت بیمه ایران به دست آورد. بیش از 40 شعبه و1000نماینده در کنار3نماینده حقوقی تشکیل‌دهنده شبکه فروش بیمه ما هستند

تاریخچه:

شركت بيمه " ما " با شماره 407563 در تاريخ 04/13/ 1390 به ثبت رسيده است و در تاريخ 1390/04/15تحت شماره 13763/ 90 پروانه فعاليت خود را در انواع بيمه هاي اموال ، اشخاص و مسئوليت از بيمه مركزي ايران دريافت كرده است و از آن تاريخ تا كنون توانسته است با به كارگيري نيروي انساني كارآمد و بهره گيري از كارشناسان متخصص در صنعت بيمه ، به جايگاه خوبي در ميان شركت هاي بيمه دست يابد .شركت بيمه "ما" هم اكنون با بيش از40 شعبه و 2000 نماينده در سراسر كشور در انواع رشته هاي بيمه فعاليت مي كند و آماده خدمت رساني به بيمه گزاران محترم است .

خدمات:

بیمه تکمیل درمان انفرادی برای زایمان

یکی از دلایل پرطرفدار بودن بیمه های تکمیلی و مخصوصا بیمه تکمیلی درمان که برای افراد ارائه می شود پوشش زایمان بیمه تکمیلی می باشد.

هزینه های زایمان یکی از پوشش های بیمه های تکمیلی می باشد که طی آن مخارج زایمان بیمارستانی تا سقف مشخصی توسط بیمه پرداخت می شود. پوشش زایمان بیمه تکمیلی از دو جهت قابل بررسی می باشد، یکی سقف هزینه و دیگری دوره انتظار.

بیمه تکمیلی

بیمه تکمیلی نوعی از بیمه است که افراد دارای بیمه های پایه مجاز به خریداری آن هستند و با مبالغ به نسبت اندکی تمام هزینه های درمانی و دارویی بیمه شده را تحت پوشش قرار می دهد. شاید این سوال برایتان پیش بیاید که این نوع از بیمه چه سودی می تواند برای شرکت های بیمه گر داشته باشد؟ حق بیمه ای کم و هزینه های سرسام آور درمان چطور باهم به تعادل می رسند. برای پا برجا ماندن سیستم بیمه تکمیلی و این که بتوانند به خدمات دهی ادامه دهند، بیمه های تکمیلی در بیشتر موارد فقط به صورت گروهی انجام می شوند. به این معنی که سازمان ها، شرکت ها و انواع مشاغل بسته به تعداد کارکنان و پوشش های درخواستی شان، افراد شاغل در کسب و کارشان را بیمه تکمیلی و هزینه آن را از حقوق فرد کم می کنند.

نزدیک به سی شرکت بیمه گر مجاز در کشورمان وجود دارد که از این بین تنها شرکت بیمه سامان دارای بیمه تکمیلی انفرادی نیز هست. این بیمه برای کسانی که بیمه تکمیلی ندارند و یا از پوشش های بیمه تکمیلی گروهی خود راضی نیستند، مناسب است. بیمه تکمیلی انفرادی سامان دارای طرح های متنوعی نیز هست که بیمه گزار می تواند با توجه به بودجه و نیاز شخصی برای خود و خانواده اش تهیه کند.

بیمه آسانسور

پوشش های بیمه آسانسور

همان طور که پیش تر ذکر شد بیمه آسانسور نوعی از بیمه مسئولیت به شمار می رود و خسارت های وارد بر استفاده کنندگان آسانسور در پی وقوع حادثه را تحت پوشش قرار می دهد. با این که خرید این نوع از بیمه نامه اجباری نیست ولی دارا نبود آن موجب مشکلات بسیاری و جبران ناپذیری خواهد شد. سه پوشش اصلی بیمه آسانسور هزینه پزشکی، غرامت فوت و نقص عضو و پوشش بار (پوشش مالی) هستند. در آسانسورهای باربری به هیچ عنوان افراد تحت پوشش قرار نمیگیرند. در آسانسورهای مسافربری دیه به تعداد افراد مجاز (گنجایش آسانسور) و هرکدام تا سقف دیه ماه حرام سال پرداخت می شود.


فرم های پیشنهاد

  • فرم پیشنهاد بیمه شخص ثالث خودرو
  • فرم پیشنهاد بیمه بدنه خودرو
  • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی دارندگان و نصابان آسانسور در قبال استفاده کنندگان
  • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای پزشکان و پیراپزشکان
  • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی دارندگان ماشین آلات کشاورزی،راهسازی و...
  • فرم پيشنهاد بيمه مسئوليت حرفه اي مهندسان طراح ، محاسب و ناظر ساختمان
  • فرم پيشنهاد بيمه مسئوليت مدني حرفه اي مسئول فني بيمارستان،درمانگاه و کلينيک
  • فرم پيشنهاد بيمه مسئوليت مدني کارفرما در قبال کارکنان
  • فرم پيشنهاد بيمه مسئوليت مدني مديران و مربيان مهدهاي كودك