بیمه ملت

بیمه ملت

شرکت بیمه ملت در سال 1382و در زمینه صدور انواع بیمه، ارزیابی خسارات، مدیریت ریسک و ارزیابی آن، بیمه الکترونیک، آموزش، بیمه اتکایی و صدور بیمه‌نامه‌های بین‌المللی با همکاری شرکت‌های خارجی تأسیس شد و تا کنون مشغول به فعالیت است.شبکه فروش بیمه ملت را بیشتر از1000 نماینده و 400 نماینده بیمه عمر و زندگی و 5 شعبه در سطح کشور تشکیل می‌دهند!

تاریخچه:

شرکت بیمه ملت (سهامی عام) در تاریخ 1382/08/12 با شماره 211230 و شناسه ملی 10102526951 در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و در تاریخ 1382/09/04 با مجوز شماره 23863 بیمــه مرکزی جمهوری اسلامی ایـران، تـأسیس شـد.

سرمایه اولیه شرکت در زمان تاسیس، 200 میلیارد ریال بود و در حال حاضر، بر اساس تصمیمات مجمع عمومی فوق‌العاده مورخ 22/10/1395 و صورت‌جلسه هیأت‌مدیره مورخ 95/06/19 و تأییدیه شماره 95/602/46007 مورخ 95/09/21 بیمه مرکزی، به مبلغ 2850 میلیارد ریال رسیده است.

بیمه‌ ملت با تأکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد تا با به کارگیری مدیران باتجربه و کارشناسان متخصص به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه اقتصادی کشور، افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی صنعت بیمه، گام‌های مؤثری بردارد.

این شرکت توانسته در طول دوران فعالیت خود با انعقاد قراردادهای بزرگ در صنایع مختلف، نقش مهمی در پشتیبانی از فعالیت‌های تولیدی و اشتغال‌زا در کشور داشته باشد. خوشبختانه بیمه‌ملت در سال جاری برای ششمین سال متوالی، موفق به کسب بالاترین رتبه توانگری در بین شرکت‌های بیمه داخلی بر اساس گزارش رسمی بیمه مرکزی شد که این مهم، گویای توانمندی و حرکت صحیح این مجموعه در جهت مشتری‌مداری، شفافیت و ارائه هرچه بهتر خدمات به آحاد جامعه است.

بیمه ملت منطبق با راهبرد بیمه مرکزی برای توسعه بیمه‌های زندگی و با ارائه محصولات متنوع بیمه عمر برای خانواده‌های ایرانی، توانسته تعداد زیادی از دانش‌آموزان، زنان خانه‌دار و اقشار مختلف را تحت پوشش بیمه‌های زندگی قرار دهد.

خدمات:

خدمات بیمه ای شرکت بیمه ملت

بیمه ملت دارای یکی از متنوع ترین خدمات بیمه ای در کشور است و تقریبا تمامی بیمه های مورد نیاز را به طور کامل ارائه می نماید. از خدمات بیمه ای شرکت بیمه ملت می توان به خدماتی چون بیمه اشخاص، بیمه زندگی، بیمه اتومبیل، بیمه آتش سوزی، بیمه باربری، بیمه هواپیما و کشتی، بیمه مسئولیت و شرایط خاص، بیمه مهندسی و انرژی و بیمه اتکایی اشاره کرد.

در قسمت بیمه اتومبیل این شرکت بیمه شخص ثالث و حوادث کوتاه مدت، بیمه پوشش کمک رسان، بیمه نامه جامع اتومبیل، بیمه نامه بدنه راننده محور و بیمه بدنه خسارت کلی را به مشتریان و متقاضیان بیمه اتومبیل ارائه می دهد.


فرم های پیشنهاد

  • فرم پیشنهاد بیمه درمان خانواده
  • فرم پیشنهاد بیمه حوادث انفرادی