بیمه پاسارگارد

بیمه پاسارگارد

بیمه پاسارگاد به پشتوانه گروه مالی پاسارگاد در سال 1385 موفق به اخذ مجوزهای لازم گردیده و از همان تاریخ در خصوص ارایه خدمات مختلف بیمه‌ای در بازار بیمه ایران مشغول به فعالیت است..علی‌رغم این که بیمه پاسارگاد قدمت چندانی ندارد اما شبکه فروش گسترده‌ای دارد و در سرتاسر ایران مشغول ارایه خدمات این بیمه هستند. بیش از 15 مدیریت منطقه و بیش از 80 شعبه فعال و همچنین بیش از 2000 نمایندگی در سطح کشور تشکیل دهنده شبکه فروش بیمه پاسارگاد است. در کنار این می‌توان به 8400نماینده فروش بیمه عمر و آتیه پاسارگاد اشاره کرد که در حال خدمت‌رسانی در این رشته بیمه‌ای هستند به علاوه که550 کارگزار بیمه نیز با بیمه پاسارگاد همکاری می‌کنند. 

تاریخچه:

شرکت بیمه پاسارگاد به منظور عرضه خدمات بیمه­ های در زمینه بیمه­ های زندگی و غیرزندگی (به طور مستقیم و قبولی اتکائی) و کسب سود متوازن و همسو با مصالح و منافع ملی توسط گروه مـالی پاسـارگاد تأسیس گردیده است. شرکــت در تـاریخ 1385/11/18 تحــت شماره290070ا سرمایه 450میلیارد ریال که 50 درصد آن پرداخت شده بود ، در اداره ثبت شرکت­ها و مؤسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و پس از طی تشریفات لازم در تاریخ 1385/11/29پروانه فعالیت خـود را در کلیـه رشتــه­ های بیمه­ ای به شماره ۳34605 از بیمه مرکـزی جمهوری اسلامی ایران دریافت نمود و در تـاریخ 1385/12/1با صـدور نخسـتین بیمه نامه، فعالیت رسمی خود را آغاز کرد .(کد اقتصادی411111651948 ) شرکت در تاریخ 1386/08/05مجوز قبولی اتکایی از مؤسسات بیمه داخلی را طی شماره 25598از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران دریافت و با صدور اولین گواهی قبولی در تاریخ 1386/09/18، فعالیت خود را در این بخش نیز آغاز نموده و این مجوز همه ساله تمدید شده است.

شرکت با سرمایه 450میلیارد ریال که 50درصد آن معادل 225یلیارد ریال پرداخت شده بود ، به ثبت رسید و طی سال های 1378، 1388، 1389 معادل 50درصد دیگر از ارزش اسمی سهام از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران تامین گردیده و طی چند مرحله به مبلغ 3.402 میلیارد ریال افزایش یافته است.( میزان سرمایه ثبت شده و پرداخت شده 2.041.200میلیون ریال می باشد)انتخاب بیمه پاسارگاد به عنوان شرکت بیمه برتر به تشخیص بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در سال­های 1386و 1388، کسب عنوان شرکت برتر از نظر رشد سریع در سال90 ، 91 ، 92و 1393 به انتخاب سازمان مدیریت صنعتی، کسب جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت از سوی انجمن مدیریت ایران ،اعطای تندیس انجمن دارندگان نشان استاندارد ایران به پاسداشت تلاش بی شاعبه در جهت کسب رضایت مشتریان، دریافت تندیس کیفیت به پاس تعهد به کیفیت در ارائه خدمات شایسته ، کسب سطح یک توانگری مالی  و کسب عنوان شفاف ترین ناشر فرابورسی با توجه به احراز بالاترین امتیاز در شاخص اطلاع رسانی در سال 1396 ، کسب رتبه 61 از سوی سازمان مدیریت صنعتی برای عملکرد سال 1396 در بین 100 شرکت برتر ایران نشان از وجود عوامل مؤثر و قابل اطمینان در رشد، توسعه و بالندگی مستمر شرکت دارد.شبکه گسترده فروش شرکت با بهره­ گیری از کارشناسان و متخصصین کارآزموده صنعت بیمه در سراسر کشور در بیش از ۱۵ مدیریت منطقه، ۸۲ شعبه  ۲۷۰۰ نمایندگی فعال و ۲۵۰۰۰ نماینده فروش بیمه عمر و تامین آتیه، آماده ارائه خدمات در قالب انواع بیمه­ های اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی به شما هموطن گرامی می­ باشد.

خدمات:

بیمه‌های عمر و زندگی پاسارگاد

بیمه‌های عمر یکی از انواع بیمه‌های اشخاص است. بیمه‌ها را به طور کلی در قالب بیمه اشخاص و بیمه‌های اموال، بیمه‌های مسئولیت و... دسته‌بندی می‌کنند. بیمه‌های اشخاص زندگی بیمه‌گزار را تحت پوشش قرار می‌دهند و در صورت ایجاد خسارت، غرامت واردشده را جبران می‌کنند. بیمه عمر یکی از بیمه‌هایی است که زیر مجموعه بیمه اشخاص قرار دارد. بیمه پاسارگاد انواع مختلفی از بیمه عمر را ارایه می‌کند. بیمه عمر پاسارگاد از بیمه‌گزار حمایت می‌کند و در صورت فوت و یا خسارت‌های جانی به وی، غرامت‌های تعهدشده را می‌پردازد.

بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد

بیمه عمر و تامین آتیه بیمه پاسارگاد به بیمه‌گزار هم خدمات بیمه‌ای ارایه می‌کند و هم امکانی برای سرمایه‌گذاری بلندمدت به او می‌دهد. این بیمه به این صورت است که بیمه‌گزار با پرداخت مبالغی به عنوان حق بیمه می‌تواند از خدمات آن استفاده کند. اما همه حق بیمه‌های پرداختی صرف پذیرش ریسک نمی‌شود و بیمه پاسارگاد با مازاد حق بیمه‌های دریافتی در امور مختلفی سرمایه‌گذاری می‌کند و بیمه‌گزار را در سود حاصل از آن شریک می‌کند. سود حاصل‌شده به همراه مازاد حق بیمه‌های پرداختی در انتهای قرارداد به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود. پوشش سرمایه فوت، اساس بیمه عمر بوده و با خرید بیمه‌نامه فعال می‌شود. دیگر پوشش‌های بیمه عمر اختیاری است و بسته به انتخاب بیمه‌گزار دارد. در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد، بیمه‌گزار می‌تواند از پوشش‌های بیمه‌ای زیر استفاده کند:

سرمایه فوت عادی: پوشش اصلی و اساس بیمه عمر است که در صورت فوت بیمه‌گزار به هر علت و در طول مدت قرارداد به خانواده و یا ذی‌نفع او پرداخت می‌شود. این سرمایه به انتخاب بیمه‌گزار تا360 برابر حق بیمه ماهانه می‌تواند باشد.

سرمایه فوت در اثر حادثه: اگر بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد و در اثر حادثه فوت کند علاوه بر سرمایه فوت عادی این غرامت نیز به خانواده او پرداخت می‌شود که می‌تواند تا 4 برابر سرمایه فوت عادی باشد.

سرمایه نقص عضو و ازکارافتادگی: در صورتی که بیمه‌شده در طول مدت قرارداد و در اثر حوادث دچار نقص عضو و یا ازکارافتادگی شود مطابق قوانین بیمه عمر پاسارگاد به وی غرامت پرداخت می‌شود. این غرامت نیز می‌تواند تا 3 برابر سرمایه فوت باشد.

هزینه‌های پزشکی در اثر حادثه: ممکن است بیمه‌گزار در زمانی که تحت پوشش بیمه عمر است و در اثر حوادث نیاز به استفاده از خدمات پزشکی داشته باشد و یا در بیمارستان بستری شود. این هزینه‌ها تا سقف قرارداد به بیمه‌گزار پرداخت می‌شود.

سرمایه ازکارافتادگی دائم و کامل: در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد بیمه عمر و در اثر حوادث، سرمایه ازکارافتادگی دائم که معادل سرمایه فوت است به وی پرداخت می‌شود.

معافیت از پرداخت حق بیمه: بیمه‌گزاری که دچار ازکارافتادگی دائم و کامل شده باشد علاوه بر دریافت غرامت آن، می‌تواند بیمه‌نامه را ادامه دهد. از آن جا که بیمه‌گزاری که دچار ازکارافتادگی شده است قادر به پرداخت حق بیمه‌های عمر نیست می‌تواند با استفاده از این پوشش بدون پرداخت حق بیمه تا پایان مدت قرارداد از مزایای بیمه عمر و تأمین آتیه پاسارگاد استفاده کند.

سرمایه امراض خاص: امراض خاص اصطلاحی بیمه‌ای است برای 5 عارضه سکته قلبی، سکته مغزی، سرطان، پیوند اعضا اصلی بدن و عمل قلب باز. بیمه‌گزار اگر در طول مدتی که تحت پوشش بیمه عمر است به این عوارض دچار شود می‌تواند از محل بیمه خود غرامت دریافت کند.

بیمه آتش سوزی: بیمه آتش سوزی منازل مسکونی همانند بیمه عمر، جزئی از بیمه اشخاص نیست. حتی پوششی از بیمه عمر نیز نیست و بیمه‌ای جداگانه است که بیمه عمر پاسارگاد آن را به عنوان یکی از پوشش‌های بیمه عمر برای بیمه‌گزار در نظر می‌گیرد.

بیمه عمر به شرط فوت

بیمه‌های عمر به شرط فوت بیمه‌هایی هستند که زندگی بیمه‌گزار را طی مدت محدودی بیمه کرده و در صورت فوت بیمه‌گزار غرامت لازم را به خانواده و یا افراد ذی‌نفع پرداخت می‌کنند. در بیمه پاسارگاد این بیمه‌ها در چند نوع ارایه می‌شوند که به صورت زیر است:

بیمه عمر زمانی با سرمایه ثابت: بیمه عمر زمانی با سرمایه ثابت به این صورت است که بیمه‌گزار تنها با پرداخت یک حق بیمه در ابتدای قرارداد، خود را طی زمان محدود بیمه کرده و اگر در این مدت فوت کند، از سوی بیمه عمر پاسارگاد به خانواده او غرامت فوت پرداخت می‌شود در غیر این صورت با پایان مدت قرارداد تعهدات بیمه‌گر نیز پایان یافته و بیمه‌نامه باطل می‌شود.

بیمه عمر زمانی با سرمایه نزولی: این بیمه را به نام بیمه عمر مانده بدهکار نیز می‌شناسند و برای بیمه‌گزارانی است که به صورت متعدد از بانک‌ها و مؤسسات مالی وام دریافت می‌کنند زیرا بیمه عمر مانده بدهکار پاسارگاد متعهد می‌شود که در صورت فوت بیمه‌گزار در طول مدت قرارداد نسبت به پرداخت بدهی‌های وی اقدام کند. اهمیت این بیمه وقتی مشخص می‌شود که بدانیم برخی از موسسات مالی تنها با ارایه این بیمه‌نامه به بیمه‌گزار وام می‌دهند. در این بیمه‌نامه سرمایه پرداخت‌شده به عنوان حق بیمه در هر سال به صورت نزولی کاهش می‌یابد تا در پایان قرارداد به صفر رسیده و بیمه‌نامه پایان می‌یابد.

بیمه حوادث بیمه پاسارگاد

از انواع دیگر بیمه‌های اشخاص، بیمه حوادث است. این بیمه نیز زندگی بیمه‌گزار را در برابر حوادث تحت پوشش قرار می‌دهد. یکی از مسایل مهم در بیمه‌های حوادث شغل بیمه‌گزار است این بیمه به خصوص برای افرادی که دارای مشاغل پرخطر هستند بسیار ضروری است زیرا از آنان در مقابل حوادث ناشی از کار و غیر آن حمایت کرده و در صورت فوت بیمه‌شده، ازکارافتادگی، نقص عضو و یا جرح وی، به او یا خانواده‌اش غرامت لازم را پرداخت می‌کند. پوشش‌های اصلی بیمه حوادث عبارت‌اند از:

 • فوت بیمه‌گزار در اثر حوادث
 • نقص عضو کامل و ازکارافتادگی دائم

پوشش‌های فرعی این بیمه شامل موارد زیر است:

 • پوشش نقص عضو جزئی و ازکارافتادگی موقت
 • هزینه‌های پزشکی

بیمه مسئولیت بیمه پاسارگاد

بیمه مسئولیت نوعی از بیمه است که وظیفه و مسئولیت‌های ناشی از کار بیمه‌گزار را بیمه می‌کند. یعنی اگر این افراد در حین انجام شغلشان با سهل‌انگاری و یا به اشتباه باعث خسارت زدن به دیگران شوند یا در محیط کاری آنان خساراتی به اشخاص ثالث وارد شود که بیمه‌گزار مقصر شناخته شود، این خسارت ایجادشده توسط بیمه مسئولیت به شخص خسارت‌دیده پرداخت می‌شود. بیمه‌های مسئولیت انواع مختلفی دارند و برای مشاغل مختلف صادر می‌شوند. برخی از بیمه‌های مسئولیت اجباری هستند مانند بیمه مسئولیت پزشکان که به خاطر حساسیت این شغل اجباری است و همه پزشکان و پیراپزشکان باید قبل از شروع فعالیت خود این بیمه‌نامه را تهیه کرده باشند. در عین حال مشاغل زیادی هستند که از حساسیت بالایی برخوردارند و تهیه بیمه مسئولیت می‌تواند به دارندگان این مشاغل کمک قابل توجهی کند. از انواع مهم بیمه‌های مسئولیت بیمه پاسارگاد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

بیمه مسئولیت حمل و نقل بین المللی بیمه پاسارگاد

همه کسانی که در زمینه حمل و نقل بین المللی فعالیت دارند در قبال جابجایی محموله و بار مشتریان خود مسئول هستند. این بیمه همه خسارات واردشده به بار از خسارت واردشده به کالا تا گم شدن آن را تحت پوشش قرار داده و مطابق قانون خود، خسارات واردشده را جبران می‌کند.

بیمه مسئولیت عمومی بیمه پاسارگاد

گاهی ممکن است در اثر فعالیت‌های بیمه‌گزار افرادی غیر از کارکنان، دچار آسیب و خسارت شوند. در این صورت بیمه مسئولیت عمومی بیمه پاسارگاد جبران خسارت‌های ایجادشده را به عهده می‌گیرد.

بیمه مسئولیت عمومی بیمه پاسارگاد

گاهی ممکن است در اثر فعالیت‌های بیمه‌گزار افرادی غیر از کارکنان، دچار آسیب و خسارت شوند. در این صورت بیمه مسئولیت عمومی بیمه پاسارگاد جبران خسارت‌های ایجادشده را به عهده می‌گیرد.

بیمه مسئولیت حرفه‌ای نجات غریق و مدیران استخر بیمه پاسارگاد

مدیران استخر و افراد نجات غرق مسئول جان استفاده‌کنندگان از استخر و فضاهای ایجادشده برای شنا هستند و چنانچه حوادثی برای مراجعه‌کنندگان رخ دهد که این افراد مقصر شناخته شوند باید غرامت لازم را جهت جبران خسارت پرداخت کنند. بیمه مسئولیت حرفه‌ای مدیران استخر و نجات‌غریق بیمه پاسارگاد خسارت واردشده را در این موارد پرداخت می‌کند.


فرم های پیشنهاد

 • فرم پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت مدنی منجیان و مدیران استخر
 • فرم پيشنهاد بيمه نامه مسئوليت مدني بيمه گذار در مقابل اموال اشخاص ثالث
 • فرم پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت مدنی حرفهاي پزشکان
 • فرم پيشنهاد بيمه نامه مسئوليت مدنی حرفه ای پيراپزشکان
 • فرم پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت مدنی در مقابل اشخاصثالث
 • فرم پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت مدنی دارندگان ماشین آلات
 • فرم پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت مدنی کارفرما در مقابل کارگران ساختمانی(ابنیه)
 • فرم پيشنهاد بيمه نامه مسئوليت مدني مديران مجموعه هاي ورزشي
 • فرم پیشنهاد بیمه نامه مسئولیت مدنی مدیران مهد کودك
 • فرم پيشنهاد بيمه نامه آتشسوزي صنعتي
 • فرم پيشنهاد بيمه نامه مسئولیت مدني كارفرما در مقابل كاركنان مشاغل صنعتی ، خدماتی ، بازرگانی
 • فرم پيشنهاد بيمه نامه بدنه وسيله نقليه زميني
 • فرم پیشنهاد بیمه عمر و تامین آتیه
 • فرم پیشنهاد بیمه شخص ثالث
 • فرم پیشنهاد بیمه درمانی مسافرین عازم به خارج از کشور