بیمه کوثر

بیمه کوثر

بیمه کوثر در سال 1393 مجوز پروانه تأسیس خود را از بیمه مرکزی برای ارایه خدمات بیمه‌ای دریافت کرد و تا کنون با 31شعبه و بیش از 700 نمایندگی مشغول به فعالیت است.

تاریخچه:

شرکت بیمه کوثر، به استناد قانون تاسیس موسسات بیمه غیردولتی و قانون تاسیس بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران در تمام امور بیمه‌های بازرگانی اعم از اموال، اشخاص، مسئولیت و مهندسی مشغول به فعالیت است. سرمایه شرکت پس از افزایش سرمایه در سال 96، درحال‌حاضر به 2500 میلیارد ریال بالغ شده است.

اعتقاد مدیران، کارشناسان و کارکنان بیمه کوثر بر این است که ملت متدین و بزرگوار ایران شایسته بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در عرصه بیمه‌گری هستند. بر اساس همین باور، شرکت بیمه کوثر با هدف ایجاد تحول و ارائه خدمات بیمه‌ای متفاوت و برتر با رویکردی خدمت‌محور و تاکید بر گسترش بیمه‌های زندگی به خانواده صنعت بیمه کشور پیوسته است.

این شرکت با بهره‌مندی از کادری متخصص و متعهد و برخورداری از شبکه یکپارچه فروش در سراسر کشور با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای و رویکردی مشتری‌مدارانه، نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار داده، با رهیافت مدیریت راهبردی مبتنی بر مدل‌های کیفیت و سازمان دانش‌محور با توجه به آموزه‌های دینی و مذهبی، درصدد است «آرامش» را به معنای واقعی کلمه به بیمه‌گذاران خود هدیه دهد.شرکت بیمه کوثر درحال حاضر 31 شعبه و بیش از700 نمایندگی در سراسر کشور دارد

خدمات:

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرین عازم به خارج از کشور
مسافرینی که قصد سفر به خارج از کشور ایران را دارند، برای برخورد با خطرات و حوادث احتمالی و غیر قابل پیش بینی هنگام سفر، می توانند با خرید یک بیمه نامه مسافرتی با آرامش خاطر بیشتری سفر خود را آغاز کنند. بدین منظور شرکت بیمه کوثر با همکاری یک شرکت امداد رسان (که شبکه ای است بین المللی)، آماده ارائه خدمات به مسافرین عازم به خارج از کشور می باشد. فروش بیمه نامه در کشور ایران و ارائه خدمات در محل مسافرت بیمه شده (خارج از ایران) و به ارز قابل پرداخت خواهد بود. از جمله موارد قابل پوشش توسط بیمه نامه مسافرتی، جبران خسارت های پزشکی، دندانپزشکی، انتقال بیمار، حوادث مربوط به حمل بار و غیره مطابق با شرایط عمومی بیمه نامه می باشد که حداکثر سقف تعهدات مربوطه، مندرج در بیمه نامه می باشد. مسافر قبل از سفر با پرداخت حق بیمه که بر اساس سن مسافر، طول مدت سفر و محدوده سفر وی می باشد، بیمه نامه را خریداری می کند. لازم به ذکر است که تهیه و خریداری بیمه نامه برای کشور های عضو شینگن، اجباری و برای کشور های دیگر اختیاری است.

بیمه تضمین ساختمان

بیمه عیوب اساسی و پنهان ساختمان - خسارت
در صورت وقوع خسارت احتمالی لازم است بیمه گذار سریعا نسبت به انجام امور زیر اقدام نماید :
1- اعلام کتبی خسارت ظرف مدت مقرر در بیمه نامه ( حداکثر 14 روز )
2- هماهنگی لازم جهت بازدید کارشناس بیمه گر
3- تنظیم صورتجلسه در محل و تعیین میزان خسارت
4- ارائه مدارک درخواست شده در صورتجلسه تنظیمی که بستگی به نوع بیمه نامه و نوع خسارت وارده می باشد.

خطرات تحت پوشش
هرگونه نقص در سرمایه مورد بیمه ناشی از طراحی غلط ( خلاف استانداردها ، قوانین و مقررات ، انجام محاسبات نادرست و ...) ، مواد یا مصالح معیوب و اجرای نادرست کار ( اجرای ضعیف یا نادرست توسط پیمانکار یا مجری در بخش‌های استراکچرال، مکانیکال یا الکتریکال ) که در طی اعتبار بیمه‌نامه به بیمه‌گر اعلام می‌شود و در زمان صدور گواهی پایان کار و گواهی تأیید بازرس فنی بیمه‌گر ، آشکار نشده باشد به شرح زیر تحت  پوشش می باشد :
1-     دو سال اول از تاریخ شروع پوشش بیمه‌ای : جبران هر نوع خسارت فیزیکی وارد به سازه‌های اصلی و جانبی ساختمان به علت عدم رعایت استانداردها
2-     سال سوم تا دهم از تاریخ شروع پوشش بیمه‌ای : جبران هر نوع خسارت فیزیکی وارد به سازه‌های اصلی و جانبی ساختمان ناشی از نقص در سازه‌های اصلی ساختمان به علت یکی از موارد مندرج در بند 13 از ماده 2 شرایط عمومی بیمه‌نامه.

بیمه مهندسی و خاص

 پوشش های قابل ارائه در رشته های مهندسی:

بیمه تمام خطر پیمانکاران C.A.R     

بیمه تمام خطر نصب E.A.R    

بیمه ماشین آلات و تجهیزات پیمانکاری C.P.M

بیمه سازه های تکمیل شده C.E.C.R     

بیمه شکست ماشین آلات M.B     

بیمه تجهیزات الکترونیک E.E     

بیمه فساد کالا در سردخانه D.O.S

بیمه باربری

بیمه حمل و نقل کالا:
آیا می دانید هنوز هم بسیاری از تجار در اثر از دست دادن کالاهای خود در مسیر حمل در آستانه ورشکستگی قرار می گیرند؟
محصولات كارخانه های تولیدی، كالاهای مصرفی ، مواد اولیه و انواع ماشین آلات سبک و سنگین ، در جریان بارگیری ، حمل و نقل و تخلیه در معرض خطرهای گوناگون از جمله تصادف وسیله نقلیه، شرایط نا مساعد جوی ، سوانح و بلایای طبیعی ، نا امنی مسیر عبور ، تلف و آسیب دیدگی ، دزدی ، عدم تحویل و ... قرار دارند.بیمه‌ حمل‌ و نقل‌كالا پوششی ‌است‌ كه‌ بیمه‌گر درقبال‌ دریافت‌ حق‌ بیمه‌ متناسب‌ با پوشش‌ بیمه‌ای‌ ارائه شده به بیمه‌گذار، تعهد می‌كند كه‌ چنانچه‌ كالای‌ مورد بیمه‌ در جریان‌ حمل‌ و جابجایی‌ ازمبدأ تا ‌مقصد ذکر شده‌ در بیمه‌نامه‌ و به ‌علت ‌وقوع ‌یكی ‌از خطرات ‌بیمه شده مندرج‌ در آن ، ‌تلف‌ و یا دچار خسارت گردید و یا بیمه‌گذار براساس‌ قوانین‌ و مقررات ‌بین‌المللی‌ متحمل ‌پرداخت‌ هزینه‌هایی‌ شد ، زیان‌ وارد به‌ كالا و  هزینه‌های صورت گرفته  را جبران‌ نماید.

بیمه مسئولیت متصدیان حمل و نقل:
آیا می دانید :
شرکت ها و مؤسسات حمل و نقل داخلی براساس قانون تجارت و سایر مقررات مربوطه، موظفند محمولاتی را که توسط ارسال کنندگان و یا صاحبان کالا جهت حمل به مقاصد موردنظر به آنها واگذار می گردد، صحیح و سالم به مقصد برسانند.با توجه به قلمرو و توسعه شهرها و پیشرفت روزافزون صنعت و تکنولوژی در عصر حاضر و افزایش ارزش کالا، مسئولیت شرکت های حمل و نقل نیز افزایش یافته است. جبران آثار وقوع خطرهای متعدد در جاده های بین شهری ناشی از حوادثی همچون تصادف ، آتش سوزی ، واژگونی و ... ، جزء مسئولیت مؤسسات حمل و نقل می باشد که در صورت وقوع هر یک از خطرهای مذکور ، مسئولیت سنگینی ایجاد خواهد شد که جبران آن برای شرکت های حمل و نقل به آسانی امکان پذیر نخواهد بود.


فرم های پیشنهاد

 • فرم پیشنهاد مسئولیت مدنی در مقابل اشخاص ثالث(عمومی)
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مالکان و نصابان آسانسور/پله برقی در مقابل استفاده کنندگان
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران استخر در مقابل استفاده کنندگان
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مدیران اماکن ورزشی در قبال استفاده کنندگان
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای پزشکان
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی حرفه ای پیراپزشکان
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی دارندگان ماشین آلات کشاورزی،راهسازی و...در قبال اشخاص ثالث
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت مدنی مسئول فنی بیمارستان،کلینیک و دررمانگاه در قبال اشخاص ثالث
 • فرم پیشنهاد مسئولیت مدنی مدیران مهدکودک ها در قبال کودکان
 • فرم پیشنهاد بیمه مسئولیت حرفه ای مهندسین ناظر،طراح و محاسب ساختمانی
 • فرم پیشنهاد بیمه شخص ثالث خودرو